بررسی روند عاطفی در نقاشی

 

نقاشی در کودکان خیلی اهمیت دارد چون از طریق نقاشی می توان به خلق ، روحیه ، حالت احساسی و مشکلات روانی در کودک پی برد . در واقع نقاشی کودک یک پیام است ، آن چیزی را که کودک نمی تواند با کلمات بیان کند به ما انتقال می دهد به همین علت مراحل عاطفی در ترسیم آدمک اهمیت پیدا می کند چون فرایند عاطفی در نقاشی کودکان ویژگی های شخصیتی کودکان را نیز نشان می دهد . 
به نقل از سایت مشاوره روانشناسی فیلیا ، در فرایند عاطفی در ترسیم آدمک 4 مرحله دهانی ، مقعدی ، احلیلی و ادیپی – تناسلی برررسی می شود . نقاشی کودکانی که در مرحله دهانی هستند  معمولاً ابتدایی است کودکانی که در مرحله مقعدی هستند نقاشی ها را به دو صورت متضاد می کشند و نقاشی کودکانی که در مرحله احلیلی هستند کودکانه است .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید   :

 

 

www.heyvafamily.com/web/articles/view/1184/مراحل-عاطفی-در-ترسیم-آدمک.html

 


helen77 نقاشی ,عاطفی ,مرحله ,ترسیم ,کودک ,کودکان ,مرحله دهانی ,ترسیم آدمک ,مراحل عاطفی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باربود سامانه استعلام قیمت باربری دیسلاو موزیک فروشگاه لوزم یدکی و لوکس یدکجو دانلود رایگان گلچین بهترین مرجع دانلود رایگان~RighDownload TelegramGroupLink لینک گروه تلگرام ایرونی مد | مدل لباس و الگوی لباس اخبار حوادث وب سایت رسمی دی جی مرتضی چیذری مرتضی چیذری ماساژ و فیزیوتوراپی سامانه لاله کارت انشای آزاد هفتم صفحه۵۵ نگارش آهنگ ای دایه دایه دایه در متون ادبی به مطرب خواننده چه میگویند؟ تصاویر ترحیم قدیری نصبهاتگرامبرایویندوزxp آفرین با کی ازدواج میکند در سریال آنام ویرایش کتاب نگارش هفتم صفحه ۵۴ رمان ليلي گناهکار ترانه بنشین رفیقوم تا غم دل بگویوم ببین چه کرده فلک باحالا روزوم