بررسی ویژگی روحی در نقاشی آدمک

 

برای بررسی شخصیت و روان کودکان ( ویژگی شادی ، افسردگی و اضطراب در نقاشی کودکان ) یکی از بهترین روش ها توجه و بررسی نقاشی کودکان است ، چون که کودکان نمی توانند چیزی که در درون و فضای ذهنیشان اتفاق می افتد را به درستی بیان کنند و حتی گاهی عمداً آن را پنهان می کنند . خصوصیات شادی ، افسردگی و اضطراب در نقاشی کودکان مشخص است .

به نقل از سایت راهنمایی و مشاوره فیلیا ، نقاشی فعالیتی است که از تحول شناختی ، عاطفی و اجتماعی تاثیر می پذیرد و به همین دلیل در مقیاس وسیع در تشخیص روانی و روان‌درمانگری به کار گرفته می‌ شود. به همین علت در هنگام تحلیل نقاشی مشخصات شادی ، افسردگی و اضطراب در نقاشی کودکان در نظر گرفته می شود  .

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید   :

 

 

 

www.heyvafamily.com/web/articles/view/1186/ویژگی-شادی-،-افسردگی-و-اضطراب-در-نقاشی-کودکان.html

 


helen77 نقاشی ,کودکان ,افسردگی ,اضطراب ,ویژگی ,بررسی ,نقاشی کودکان ,ویژگی شادی

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدل مانتو 97 دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم مرجع اطلاعات 3ekanS ارائه محصولات اسکالر انرژِی بست هاوس موزیک فارسی تاپ گیر | دانلود مستند تخت گاز با دوبله فارسی سلام پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان شعار سال دانلود آهنگ غمگینی که وسط فیلم عشق اجاره ای پخش میشه دانلودنرمافزاراینستاگرامبرایاندروید4.0.3 مشاورهتحصیلیپیامنورمشاورهتلفنی زيورالات بوميان امريكا HDدانلود تصویری کامل آهنگ دریا مسیح آرش .نصب برنامه بازار بازنویسی صفحه ۴۶نگارش هشتم اهنگ ترکیه کاش کور اولایدیم اینستاگرام �������������� �������������� ���� �������� 2017 قیمت بریس میلواکی